DEKORİNOKS KROM KORKULUK VE PASLANMAZ ÇELİK

 

 

Firmamız 16 yıllık geçmişe ve deneyimine güvenerek mimari ve dekorasyon alanında, her türlü krom korkuluk ve benzeri dekoratif ürünler ile işyeri ve benzeri yerlerin iç ve dış metal dekorasyonuna yönelik özel tasarım imalatları ile montaj dahil hizmet vermektedir.

Misyonuzmuz müşterilerimize kaliteli hizmet bol ürün ve dizayn çeşidi sağlayıp ve satış sonrası desteğimizi sürdürmektir. Sahip olduğumuz teknolojik alt yapı ve uzman kadromuzla standart seri üretimlerin yanı sıra özel tasarımlar doğrultusunda da hizmet veren firmamız, zaman, kalite ve ekonomiklik üçlüsünü ana prensibi olarak ilke edinerek faaliyetlerine devam etmektedir.

Bu geçen 16 yıllık tecrübemizin üzerine her yıl gelişen ve değişen ve hep daha iyiyi hedef bilen firmamız, kaliteli imalat ve memnun müşteri politikası ve uzman personeli ile sizlere izmir 1. sanayi sitesinde bulunan işletmemizde hizmet vermekten mutluluk duyar.

Tüm bu üretimlerin yanı sıra Dekorinoks Paslanmaz Krom Korkuluk ve Dekorasyon Sistemleri olarak kullanım alanları giderek artan paslanmaz çelik satışına da başlamıştır.

 

15 yılı aşkın süredir Dekorinoks Paslanmaz Krom Korkuluk ve Dekorasyon Sistemleri faaliyetlerini sürdüren firmamızda; dürüstlük, kaliteli ürün satışı ve müşteri memnuniyeti yine önceliğimiz olacaktır.